Banner

Czym są generatory?

BRAWO
Udało Ci się znaleźć pisankę!
0 /70
Dowiedz się więcejKODOWANIE

Kodowanie to niecodzienny sposób na wykonanie prac plastycznych. Poza ćwiczeniem artystycznym, uczniowie ćwiczą także umiejętność odnajdywania na planszy podanych w poleceniu pól. Przykłady zakodowanych obrazków znajdziesz na naszym blogu. Możesz także wymyślić swój własny kod, dzięki któremu powstanie wyjątkowy wzór.

Otwórz generator


JA MAM, KTO MA?

Gra matematyczna „Ja mam, kto ma?” to zabawa, dzięki której uczniowie mogą wspólnie ćwiczyć działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie). „Ja mam, kto ma?” pozwala na doskonalenie umiejętności liczenia w wybranym przez nauczyciela zakresie.

Otwórz generator


MATEMATYCZNE BINGO

Gra matematyczne bingo to świetna zabawa, dzięki której uczniowie mogą ćwiczyć wykonywanie działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Generator plansz bingo pozwala dopasować poziom trudności wykonywanych działań – to Ty decydujesz o zakresie działań, a także o rozmiarze plansz. Bingo matematyczne to dobra propozycja zarówno na urozmaicenie lekcji, jak i skuteczny sposób na ćwiczenie i utrwalanie umiejętności wykonywania podstawowych działań.

Otwórz generator


GENERATOR DYPLOMÓW

Generator dyplomów to narzędzie, dzięki któremu szybko i w prosty sposób stworzysz piękne dyplomy na wiele okazji. Prosty i intuicyjny generator pozwala na edycję każdego z elementów wybranego dyplomu (min. Imię i nazwisko, datę, miejscowość, podpisy). Dzięki temu możesz w pełni dopasować dyplom do swoich potrzeb.

Otwórz generator