Banner

Czym są generatory?KODOWANIE

Kodowanie to niecodzienny sposób na wykonanie prac plastycznych. Poza ćwiczeniem artystycznym, uczniowie ćwiczą także umiejętność odnajdywania na planszy podanych w poleceniu pól. Przykłady zakodowanych obrazków znajdziesz na naszym blogu. Możesz także wymyślić swój własny kod, dzięki któremu powstanie wyjątkowy wzór.

Instrukcja

 1. Wybierz szerokość i wysokość planszy do kodowania.
 2. Z przybornika po prawek stronie wybieraj kolory, których chcesz użyć na planszy.
 3. Przycisk „wyczyść tabelę” powoduje usunięcie kolorów z wszystkich pól na planszy.


JA MAM, KTO MA?

Gra matematyczna „Ja mam, kto ma?” to zabawa, dzięki której uczniowie mogą wspólnie ćwiczyć działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie). „Ja mam, kto ma?” pozwala na doskonalenie umiejętności liczenia w wybranym przez nauczyciela zakresie.

Instrukcja

 1. Wybierz zakres liczbowy działań, jaki chcesz ćwiczyć (liczba minimalna i maksymalna).
 2. Wybierz ilość kart.
 3. Wybierz działania, które mają znaleźć się na kartach.
 4. Naciśnij przycisk „generuj”.


MATEMATYCZNE BINGO

Gra matematyczne bingo to świetna zabawa, dzięki której uczniowie mogą ćwiczyć wykonywanie działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Generator plansz bingo pozwala dopasować poziom trudności wykonywanych działań – to Ty decydujesz o zakresie działań, a także o rozmiarze plansz. Bingo matematyczne to dobra propozycja zarówno na urozmaicenie lekcji, jak i skuteczny sposób na ćwiczenie i utrwalanie umiejętności wykonywania podstawowych działań.

Instrukcja

 1. Wybierz najmniejszą liczbę, jaka ma znaleźć się na planszy.
 2. Wybierz największą liczbę, jaka ma znaleźć się na planszy.
 3. Wybierz wielkość karty bingo (ilość pól na karcie).
 4. Wybierz ilość kart, które ma wygenerować system.
 5. Wybierz działania matematyczne, które chcesz ćwiczyć z matematycznym bingo (możesz wybrać kilka działań).
 6. Naciśnij przycisk „generuj”.


GENERATOR DYPLOMÓW

Generator dyplomów to narzędzie, dzięki któremu szybko i w prosty sposób stworzysz piękne dyplomy na wiele okazji. Prosty i intuicyjny generator pozwala na edycję każdego z elementów wybranego dyplomu (min. Imię i nazwisko, datę, miejscowość, podpisy). Dzięki temu możesz w pełni dopasować dyplom do swoich potrzeb.

Instrukcja

 1. Wybierz interesujący Cię szablon dyplomu klikając na niego.
 2. Uzupełnij treść w miejscach na podpis, datę i miasto oraz wpisz treść dyplomu (np. treść podziękowań lub gratulacji).
 3. Uzupełnij imię i nazwisko ucznia i naciśnij przycisk „dodaj imię i nazwisko do listy”. Do listy możesz dodać dowolną ilość nazwisk. Generator stworzy tyle dyplomów, ile nazwisk zostało dodanych do listy.