Czym są generatory?

KODOWANIE

Kodowanie to niecodzienny sposób na wykonanie prac plastycznych. Poza ćwiczeniem artystycznym, uczniowie ćwiczą także umiejętność odnajdywania na planszy podanych w poleceniu pól. Przykłady zakodowanych obrazków znajdziesz na naszym blogu. Możesz także wymyślić swój własny kod, dzięki któremu powstanie wyjątkowy wzór.

Otwórz generator


JA MAM, KTO MA?

Gra matematyczna „Ja mam, kto ma?” to zabawa, dzięki której uczniowie mogą wspólnie ćwiczyć działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie). „Ja mam, kto ma?” pozwala na doskonalenie umiejętności liczenia w wybranym przez nauczyciela zakresie.

Otwórz generator


MATEMATYCZNE BINGO

Gra matematyczne bingo to świetna zabawa, dzięki której uczniowie mogą ćwiczyć wykonywanie działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Generator plansz bingo pozwala dopasować poziom trudności wykonywanych działań – to Ty decydujesz o zakresie działań, a także o rozmiarze plansz. Bingo matematyczne to dobra propozycja zarówno na urozmaicenie lekcji, jak i skuteczny sposób na ćwiczenie i utrwalanie umiejętności wykonywania podstawowych działań.

Otwórz generator


GENERATOR DYPLOMÓW

Generator dyplomów to narzędzie, dzięki któremu szybko i w prosty sposób stworzysz piękne dyplomy na wiele okazji. Prosty i intuicyjny generator pozwala na edycję każdego z elementów wybranego dyplomu (min. Imię i nazwisko, datę, miejscowość, podpisy). Dzięki temu możesz w pełni dopasować dyplom do swoich potrzeb.

Otwórz generator


GENERATOR PROSTYCH ZADAŃ MATEMATYCZNYCH

Nasz generator zadań matematycznych umożliwia błyskawiczne stworzenie zestawu zadań z dziedziny dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Wybierając odpowiednią klasę, funkcja szybko dostosuje zakresy liczb do poziomu zaawansowania. Alternatywnie, masz możliwość sprecyzowania własnych ustawień, by ćwiczyć konkretne zakresy liczb razem ze swoimi uczniami.

Otwórz generator


ZADANIA Z MIESIĄCAMI + CYFRY RZYMSKIE

Ćwicz znajomość miesięcy i cyfr rzymskich z naszym nowym generatorem! Wygeneruj tabelę do uzupełnienia nazwami miesięcy, cyframi rzymskimi i arabskimi. Możesz dodać zadania dodatkowe sprawdzające znajomość ważnych dat oraz zawierające proste obliczenia matematyczne.

Otwórz generator