Banner

FAQ

Czołem! Poniżej przedstawiamy FAQ, czyli odpowiedzi i rozwiązania na często zadawane pytania.

Dlaczego nie mogę pobierać materiałów?

               Aby móc pobierać materiały musisz posiadać aktywne (czyli potwierdzone) konto w naszym portalu. Formularz do rejestracji znajduje się tutaj: https://wczesnoszkolni.pl/rejestracja

Dlaczego nie dostałam linku do aktywacji konta?

                Wszystkie wiadomości są wysyłane automatycznie przez nasz system. Koniecznie sprawdź czy link aktywacyjny nie pojawił się w folderze ze spamem. Najlepszym rozwiązaniem jest dodanie naszego adresu email (kontakt@wczesnoszkolni.pl) do „białej listy” w skrzynce pocztowej. Czasami jednak nasz system zawodzi. Należy wysłać do nas informacje z adresu, na który zostało utworzone konto, abyśmy ręcznie aktywowali dostęp do portalu.

Jak zresetować hasło?

                Jeżeli zapomnisz hasła należy skorzystać z przygotowanej podstrony do odzyskiwania hasła: https://wczesnoszkolni.pl/password/reset

Czy wszystkie materiały na stornie są płatne?

                Nie, zdecydowana część zamieszczanych materiałów na naszej stornie jest darmowa. Niektóre materiały wymagają zakupu punktów. Pobranie jednego pliku/paczki to koszt od 1 do 3 punktów.

W jakiej cenie są generatory?

                Jednorazowe użycie generatora to koszt 1 punktu. Przed każdym pobraniem pliku system informuje Cię o jego koszcie.

Czy za każdym razem gdy pobieram płatny plik z mojego konta są odejmowane punkty?

                Nie. Materiały zakupione za punkty są dostępne do ponownego pobrania w Twoim panelu użytkownika przez okres 14 dni od daty zakupu.

Czym są punkty?

                Punkty na wczesnoszkolnych są niczym innym jak połączeniem systemu pre-paid (przedpłaty) oraz mikropłatności. Aby móc pobierać płatne materiały musisz posiadać odpowiednią ilość punktów na swoim koncie. Działa to tak samo jak system stosowany w telefonii komórkowej „na kartę”.

Po jakim czasie stracę niewykorzystane punkty?

                Punkty nie posiadają terminu ważności. Możesz zasilić konto a materiały pobierać przez nieograniczony czasowo okres.

Jak otworzyć pobrane materiały?

                Wszystkie materiały są pobierane w spakowanym archiwum (ZIP). Aby je rozpakować musisz mieć zainstalowany program WinZip lub WinRar, są to darmowe programy dostępne w internecie. Wszystkie nasze karty pracy, czy wygenerowane materiały z generatorów są zapisywane w formacie PDF. Proponujemy zainstalować na swoim komputerze program Adobe Reader w celu ich poprawnego otwierania.

 Jeżeli nie napisaliśmy odpowiedzi na Twoje pytanie prześlij je nam korzystając z formularza na naszej stronie: https://wczesnoszkolni.pl/kontakt