Banner

FAQ

BRAWO
Udało Ci się znaleźć pisankę!
0 /70
Dowiedz się więcej

Czołem! Poniżej przedstawiamy FAQ, czyli odpowiedzi i rozwiązania na często zadawane pytania.

OGÓLNIE

Dlaczego nie mogę pobierać materiałów?

Aby móc pobierać materiały musisz posiadać aktywne (czyli potwierdzone) konto w naszym portalu. Do wyboru są trzy typy rejestracji:

  • Konto darmowe
  • Konto z punktami indywidualnymi
  • Abonament

Formularz do rejestracji znajduje się tutaj: https://wczesnoszkolni.pl/rejestracja

Dlaczego nie dostałam linku do aktywacji konta?

Wszystkie wiadomości są wysyłane automatycznie przez nasz system. Koniecznie sprawdź czy link aktywacyjny nie pojawił się w folderze ze spamem, ofertami czy w innej zakładce na twojej skrzynce pocztowej. Najlepszym rozwiązaniem jest dodanie naszego adresu email  kontakt@wczesnoszkolni.pl) do „białej listy” w skrzynce pocztowej. Czasami jednak nasz system zawodzi. Należy wysłać do nas informacje z adresu, na który zostało utworzone konto, abyśmy ręcznie aktywowali dostęp do portalu.

Jak zresetować hasło?

Jeżeli zapomnisz hasła należy skorzystać z przygotowanej podstrony do odzyskiwania hasła: https://wczesnoszkolni.pl/password/reset

Czy wszystkie materiały na stornie są płatne?

Nie, zdecydowana większość zamieszczanych materiałów na naszej stornie jest darmowa. Niektóre materiały wymagają zakupu punktów. Pobranie jednego pliku/paczki to koszt od 1 do 3 punktów.

W jakiej cenie są generatory?

Dla osób korzystających z systemu punktów indywidualnych jednorazowe użycie generatora to koszt 1 punktu. Przed każdym pobraniem pliku system informuje Cię o jego koszcie. W przypadku abonamentów dostęp do generatorów: „Kodowanie”, „Ja mam, kto ma?” oraz „Bingo matematyczne” jest nieograniczony.

Czy za każdym razem gdy pobieram płatny plik z mojego konta są odejmowane punkty?

Nie. Materiały zakupione za punkty są dostępne do ponownego pobrania w Twoim panelu użytkownika przez okres 14 dni od daty zakupu.

Czym są punkty?

Punkty na wczesnoszkolnych są niczym innym jak połączeniem systemu pre-paid (przedpłaty) oraz mikropłatności. Aby móc pobierać płatne materiały musisz posiadać odpowiednią ilość punktów na swoim koncie. Działa to tak samo jak system stosowany w telefonii komórkowej „na kartę”.

Po jakim czasie stracę niewykorzystane punkty?

To zależy z jakiego pakietu korzystasz: w kontach indywidualnych punkty nie mają okresu ważności natomiast przy zakupie abonamentowym wszystkie punkty mają ważność przez okres jednego roku od daty zakupu.

Jak otworzyć pobrane materiały?

Wszystkie materiały są pobierane w spakowanym archiwum (ZIP). Aby je rozpakować musisz mieć zainstalowany program WinZip lub WinRar, są to darmowe programy dostępne w internecie. Wszystkie nasze karty pracy, czy wygenerowane materiały z generatorów są zapisywane w formacie PDF. Proponujemy zainstalować na swoim komputerze program Adobe Reader w celu ich poprawnego otwierania.

 Jeżeli nie napisaliśmy odpowiedzi na Twoje pytanie prześlij je nam korzystając z formularza na naszej stronie: https://wczesnoszkolni.pl/kontakt

KONTO DARMOWE

Konto darmowe umożliwia pobieranie materiałów ze strony wczesnoszkolni.pl, których koszt wynosi 0 punktów. W przypadku próby pobrania materiału płatnego zostanie wyświetlony komunikat o zbyt małej ilości punktów na koncie.

PUNKTY INDYWIDUALNE

Punkty indywidualne można dokupić do każdego konta darmowego, zasilają one stan konta który umożliwia pobieranie płatnych materiałów.

ABONAMENT

Co daje mi abonament?

Wykupując dostęp do serwisu wczesnoszkolni.pl w formie abonamentu każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do  generatorów:

  • Kodowanie
  • Gry „Ja mam, kto ma?”
  • Gry „Bingo matematyczne)

Oraz 200 punktów do wykorzystania na pobieranie pozostałych płatnych materiałów.

Ile osób może kupić abonament?

Minimalnie jest to 5 użytkowników, maksymalnie 20. Osoba

Jaką ważność ma konto?

Wszystkie punkty oraz nielimitowany dostęp do wymienionych generatorów jest ważny rok od daty dokonania zakupu.

W jaki sposób mogę kupić abonamenty?

Zakupu należy dokonać na stronie https://wczesnoszkolni.pl/kup-punkty wybierając opcję abonament oraz podając ilość osób. Użytkownicy zostaną przypisani do konta, z którego zostanie dokonana płatność. Opiekun konta po wybraniu ilości abonamentów zostanie poproszony o wskazanie adresów email, do których mają być przypisane. Jeżeli dana osoba nie posiada jeszcze aktywnego konta w serwisie wczesnoszkolni.pl zostanie do niej przesłana informacja mailowa z linkiem do założenia konta. W przypadku gdy użytkownik posiada już konto na portalu w wiadomości którą od nas otrzyma będzie znajdować się link aktywujący abonament.

Kto może kupić abonamenty?

Oferta jest przeznaczona dla osób, które nie muszą być pracownikami jednej placówki szkolnej.