Banner

Dlaczego zimą lepiej... podróżować :)

BRAWO
Udało Ci się znaleźć pisankę!
0 /70
Dowiedz się więcej

Dlaczego zimą lepiej... podróżować :)


Dlaczego zimą lepiej... podróżować :)

Wycieczka klasowa - Hawaje czy Oceania?

Niby już nadeszła kalendarzowa wiosna, ale za oknem nadal jeszcze dość szaro, buro i ponuro. Czasem deszcz, czasem chłód, a promieni słonecznych jak na lekarstwo. Dzieci jakby smutniejsze, wyczekują nadejścia ciepłych dni, chciałyby wyjść na dwór, do kina, ale wychowawca pamięta, że po ostatnim wyjściu Kacper zaczął kaszleć, a Małgosia miała katar przez tydzień. Całe szczęście tak się składa, że obecnie wycieczkę można zorganizować bez opuszczania murów szkoły! Wystarczy zaprosić Akademię VR na zajęcia. :)

 

Wirtualna rzeczywistość w Twojej szkole

Akademia VR to zajęcia edukacyjne, którym zła pogoda nie jest straszna, ponieważ nie jest dla nich żadnym ograniczeniem! Wirtualna rzeczywistość pozwala “podróżować” w miejsca o wiele cieplejsze i wynieść z tej wycieczki mnóstwo wiedzy: zobaczyć hawajski wulkan z bliska, “popływać” w oceanie i dowiedzieć się, dokąd tupta… waleń. Zimno może być tylko w przypadku wycieczki w przestrzeń kosmiczną, ponieważ w okolicach Jowisza panują temperatury bliskie zera bezwzględnego... :-) No, ale przecież są też tacy, którzy wolą chłodniejsze klimaty!

VR, jak to działa?

Podczas lekcji Akademii VR uczniowie mają możliwość pogłębienia informacji na temat skomplikowanych procesów rządzących prawami natury, poznania dalekich zakątków naszej planety czy przestrzeni kosmicznej. Wszystko za sprawą realistycznych obrazów generowanych przez gogle VR i odpowiedniej narracji osoby prowadzącej zajęcia. To duża porcja wiedzy i… Świetna zabawa! Partnerem merytorycznym projektu jest Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

W Akademii VR wzięło już udział 10 000 polskich uczniów! Zapisz swoją szkołę na Akademię VR już dziś: www.akdemiavr.pl


21 marca 2018 Cybermagia

Powiązane tematy