Banner

Konkurs „Mleczna rymowanka”

BRAWO
Udało Ci się znaleźć pisankę!
0 /70
Dowiedz się więcej

Konkurs „Mleczna rymowanka”Weź udział w konkursie „Mleczna rymowanka” i wygraj odwiedziny Mlecznego bohatera

Program „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka zaprasza do udziału w konkursie „Mleczna rymowanka”, który trwa od 5 marca do 23 marca 2020 roku. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział placówki z całej Polski, które przystąpiły do programu.

Udział w konkursie polega na ułożeniu przez uczniów nie większej niż czterowierszowej rymowanki na temat mleka i produktów mleczarskich. W przygotowanie pracy konkursowej powinna być zaangażowana cała klasa. Każda klasa może przesłać tylko jedną pracę. Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl  w formie PDF, Word w tytule wpisując „Mleczna rymowanka” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

undefined

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Za I  miejsce przewidziane jest spotkanie zwycięskiej klasy z mlecznym bohaterem kampanii. Za zajęcie II miejsca klasa otrzyma pluszowe maskotki krówki, klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami programu w postaci odblasków.

Chcesz wziąć udział w konkursie a nie jesteś jeszcze w programie? Nie czekaj, dołącz do programu, baw się  i ucz razem z nami! Wystarczy wypełnić deklarację, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl a następnie wypełnić ją i przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl  lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok. Mleczna kampania obejmuje swoim zasięgiem placówki z całej Polski, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”

null


05 marca 2020 kochammleko.pl

Zostaw Komentarz

Powiązane tematy