27 wrzesień 2021

Dzień Chłopaka w szkole - pomysły na prezenty


Dzień Chłopaka w szkole - pomysły na prezenty

30 września obchodzimy w szkole ważne święto - Dzień Chłopaka. Jest to odpowiednik Dnia Kobiet, przypadającego 8 marca, a chłopcy są w tym dniu zwykle obdarowywani drobnymi upominkami. Jak zorganizować Dzień Chłopaka i jakie prezenty przygotować dla najmłodszych, by ten dzień był naprawdę niezapomniany? Przygotowaliśmy dla Was 6 pomysłów na upominki w 3 kategoriach. 

 

DIY

1. Muffinki, babeczki

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą zachwyceni słodkimi, kolorowymi smakołykami! Jeśli znajdziesz czas, możesz upiec je sama i przynieść do szkoły w Dniu Chłopaka. Maślane muffinki czy kruche babeczki są proste i szybkie do wykonania. Możesz udekorować je bitą śmietaną i świeżymi owocami, specjalnymi posypkami lub użyć dekoracyjnych pisaków z kolorowym lukrem! Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia.

six teal icing cupcakes with sprinkles


2. Niecodzienne kartki z życzeniami

To prezent, w wykonanie którego możemy zaangażować dziewczynki. Zwyczajne kartki z życzeniami mogłyby nie zainteresować chłopców, ale co powiedzieliby na piłkę z życzeniami lub dyplom Super Chłopaka? Tego typu własnoręcznie stworzone kartki to niepowtarzalny prezent! Możemy je potraktować jako dodatek lub prezent sam w sobie. Jeśli zdecydujemy się stworzyć kartki całkowicie własnoręcznie, a nie z szablonu, warto napisać życzenia na przykład w formie zabawnych wierszyków - wtedy na pewno przyniosą jeszcze więcej uciechy!

 

Pomysły do 15 zł

3. Śmieszne skarpetki

A co chłopcy powiedzą na... różowe skarpetki z miejscem na każdy palec? A może puchate skarpety w kolorowe paski? Lub skarpety ze śmiesznym motywem - w wąsy, potwory, bohaterów kreskówek? Taki prezent może przynieść wiele śmiechu i zabawy! Śmieszne skarpetki to prawdziwy hit i znajdziesz je w niemal każdym sklepie odzieżowym. Przy okazji ten prezent będzie praktyczny i ucieszy również rodziców!

blue white and yellow socks

4. Spersonalizowany drobiazg

Kto powiedział, że prezent musi być duży? Ważne, żeby był efektowny! Jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, możemy pokusić się o zakup  naprawdę drobnych zabawek, np. breloczków lub figurek. Koniecznie zwróćmy uwagę, by prezent był spersonalizowany. Porównywanie upominków na pewno wzbudzi ekscytację, a chłopcom na pewno zrobi się przyjemniej, gdy każdy dostanie przygotowany specjalnie dla niego drobiazg. Najlepiej, aby podarunek był związany z tym, co dziecko lubi, lub zawierał jego imię (np. breloczki z imionami).
white and black lego toy

 

Pomysły za 15 - 30 zł

5. Śmieszny kubek!

Kubek to dobry i praktyczny prezent, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Chłopcy na pewno ucieszą się z fajnego kubka, z którego będą mogli pić wieczorne kakao. Z łatwością znajdziemy w sklepie kubki w kształcie zwierzątek lub z podobiznami bajkowych bohaterów. Może uda nam się znaleźć kubki z imionami wszystkich chłopców w klasie?

photo of child drinking using cup outdoors during daytime

6.  Krawat lub muszka

30 września w niektórych szkołach jest również obchodzony Dzień Muchy i Krawata. A co najmłodsi chłopcy powiedzieliby na kolorowy krawat lub muchę? Na przykład takie ze śmiesznym napisem lub obrazkiem lub całkiem "dorosłe" i poważne. Wybór należy do Was!

Picture of emotional funny surprised african american schoolboy in shirt and tie holding hands at his face, widening eyes and opening mouth widely, being shocked with astonishing unexpected news Free Photo

 


Powiązane tematy

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Polecane