Banner

Dołącz do naszej Mikołajowej akcji!

Dołącz do naszej Mikołajowej akcji!


Pomaganie jest fajne! Możemy wspólnie pomóc w realizacji marzeń dzieci. Dołącz do naszej akcji i doładuj swoje konto punktami w dniu 6 grudnia 2018 roku a my przekażemy całość zebranej kwoty na rzecz Akademii Przyszłości.

Czym jest Akademia Przyszłości?

To innowacyjny projekt, który pomaga najmłodszym osiągnąć sukcesy w późniejszym życiu. Dokładny opis projektu Akademii Przyszłości znajdziecie na ich stronie- klik 😊

Komu przekażemy zebrane pieniądze?

Zebrane środki w pierwszej kolejności trafią na konto Martynki. Ponieważ jej ambicją jest bycie nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, chcemy pomóc w realizacji tego marzenia. Za pomocą zebranych środków będziemy mogli zakupić indeks, który umożliwi jej pracę i rozwój w Akademii Przyszłości. Więcej o Martynie, jej planach i marzeniach możecie przeczytać tutaj.

undefined

Jeżeli uda się nam zebrać większą kwotę niż konieczna do zakupienia indeksu Akademii Przyszłości, resztę zebranych środków przekażemy na konto Stowarzyszenia Wiosna- są organizatorami takich akcji jak „Szlachetna Paczka” czy właśnie „Akademia Przyszłości”

Weź udział w akcji i doładuj swoje konto na naszym portalu! Ty zyskasz punkty a dzieci lepszy start w przyszłość!04 grudnia 2018 wczesnoszkolni.pl Brak komentarzy

Powiązane tematy

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która zostawi komentarz!

Zostaw Komentarz