Banner

Wrześniowa piosenka :)

Wrześniowa piosenka :)


Wrześniowa piosenka :)

Czołem! :)

Mamy przygotowane specjalnie dla Was tekst piosenki oraz podkład muzyczny w wersji wokalnej i instrumentalnej (karaoke), które otrzymaliśmy od Studia Tańca i Muzyki „RYTM”. Materiały możecie wykorzystać już we wrześniu na swoich zajęciach z edukacji muzycznej!

POLSKA ZŁOTA JESIEŃ

Sł. Grażyna Świerczyńska, muz. Agnieszka Loska

Malarz październik wyjął swoje farby. Wybrał z nich tylko jesieni barwy. Pociągnął pędzlem, dość zamaszyście i pomalował drzewom liście.

Bo to jest piękna, polska złota jesień. Ona nam darów pełne kosze niesie. W gałęziach drzew, w zawody z wiatrem gna, na kolorowych liściach piosnki gra.

Pomiędzy nimi jabłka się czerwienią, złociste gruszki w słońcu się mienią. Grzybom brązowe dał kapelusze i chochołami okrył róże.

Błękitem musnął małe krople rosy, Fioletem pokrył śliwki i wrzosy. Granatu dodał na krzakach jeżyn Trawom dał brązu oraz beżu.

Znacie Panią Agnieszkę Loskę? Mieliście okazję uczestniczyć w jej warsztatach? Jeśli nie, to serdecznie polecam! Na warsztatach autorstwa Pani Agnieszki byłam w tamtym roku. Dzięki nim urozmaiciłam dzieciakom zajęcia z wychowania fizycznego (wprowadziłam tańce) i muzyki. Miałam też gotowe już pomysły na różnego rodzaju uroczystości (zróżnicowana tematyka zapewnia program na cały rok szkolny! :) ). Autorka zapewnia wszystko, co jest niezbędne do samodzielnego odtworzenia warsztatów w szkolnych realiach (płyty CD, książeczki z opisem ruchu scenicznego, scenariusze itp.).

Tym bardziej jest mi miło, że udało nam się nawiązać z Panią Agnieszką współpracę. Śledźcie na bieżąco naszą stronę, ponieważ szykujemy niespodziankę!

Na koniec kilka informacji na temat Pani Agnieszki:

Pani Agnieszka Loska jest doświadczonym szkoleniowcem oraz nauczycielką rytmiki i muzyki. Zawodowo jest instruktorką tańca, choreografką, kompozytorką, aranżerką. Zajmuje się edukacją muzyczną i taneczną dzieci oraz rozwojem zawodowym nauczycieli w kraju i zagranicą. Tworzy autorskie programy w oparciu o własne pomysły wokalno-taneczne, kompozycje muzyczne, scenograficzne aranżacje i choreograficzne rozwiązania.

Terminy i miejscowości realizacji nowego autorskiego programu Pani Agnieszki dostępne są tutaj i tutaj :)Polska złota jesień melodia i słowa
Polska złota jesień melodia karaoke
POLSKA ZŁOTA JESIEN – opis ruchu

18 sierpnia 2016 Marta 8 komentarzy

Powiązane tematy

Komentarze

Anna | 05 października 2016 o 17:06 Odpowiedz
Mogłabym prosić o wysłanie na Meila?? Nie mogę pobrać piosenki ;(<br /> meli: <a href="mailto:annastatek@o2.pl">annastatek@o2.pl</a>
Maciek | 05 października 2016 o 19:17
Niestety podany adres email jest niepoprawny. W przypadku problemów z pobraniem proszę postępować zgodne z zamieszczoną instrukcją we wpisie ?
Alex | 05 września 2016 o 14:59 Odpowiedz
Z innej beczki:) Warsztaty z Panią Agnieszką są w Tychach- Szczecin -Tychy, to kawałek drogi, czy znają Państwo jakieś terminy warsztatów w mojej okolicy albo dwudniowych w Tychach- można podjechać. Tematyka watsztatów inspirująca, warto się zarazić.
Maciek | 06 września 2016 o 11:10
Dzień dobry, proponujemy skontaktować się bezpośrednio z Panią Agnieszką, dane kontaktowe dostępne są na stronie http://rytm.edu.pl/ ?
M. | 04 września 2016 o 17:54 Odpowiedz
Bardzo ładna piosenka ? I jeszcze bardziej podoba mi się, że dodany został opis prostego układu choreograficznego ? Mam jedynie problem z pobraniem samej piosenki oraz wersji karaoke ? W mojej klasie nie mam internetu żeby bezpośrednio odtwarzać z Waszej strony, chciałabym móc pobrać plik na swój komputer, czy jest to możliwe? ponieważ jak klikam to zamiast pobierać, odtwarza mi się piosenka. Pozdrawiam serdecznie ?
Maciek | 04 września 2016 o 19:22
Dziękujemy za miłe słowa, przekażemy je autorowi piosenki ? jeśli chodzi o pobranie pliku proszę kliknąć prawym klawiszem myszki na linku i wybrać opcję ‚zapisz jako’ ?
Ewa | 25 września 2016 o 11:25
Mam kłopot – piosenka jest bardzo ładna, ale w żaden sposób nie można jej pobrać. Postępuję zgodnie z instrukcją, ale po naciśnięciu prawego przycisku myszy pojawiają się hasła: otwórz w nowym oknie, otwórz w nowej karcie i za każdym razem poprostu piosenka się odtwarza. Proszę o pomoc – pozdrawiam i z góry dziękuję
Maciek | 25 września 2016 o 12:26
Proszę zejść do sekcji „pliki do pobrania”, kliknąć prawym przyciskiem myszy na linku i wybrać opcję „zapisz link jako…” ?

Zostaw Komentarz