Banner

Ubezpieczenie NNW – chroń swoje dziecko w szkole i nie tylko!

Ubezpieczenie NNW – chroń swoje dziecko w szkole i nie tylko! 

Ubezpieczenie NNW - najlepsza ochrona dla Twojego dziecka

Nieszczęśliwe wypadki to zdarzenia, o których wolimy nie myśleć. Szczególnie, gdy mamy przed oczami swoje dzieci. Niestety, wypadki zdarzają się każdego dnia i często nawet najbardziej troskliwy rodzic nie jest w stanie im zapobiec, gdyż są wynikiem niefortunnych zbiegów okoliczności. Z tego względu warto odpowiednio wcześnie zapewnić należytą ochronę i pomoc swoim pociechom w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Sposobem na zapewnienie środków potrzebnych na ewentualne leczenie czy rehabilitację jest bezpieczenie NNW.

null

Na czym polega ubezpieczenie NNW?

Ubezpieczenie NNW to polisa od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Obejmuje ona najcenniejsze dobra, czyli zdrowie i życie człowieka. Ubezpieczenie NNW jest szczególnie przydatne dla osób, które z jakichś względów narażone są w szczególny sposób na urazy w codziennym życiu. Do tej grupy zaliczają się w dużej mierze dzieci, które uwielbiają zabawę, aktywne spędzanie czasu i szaleństwa z rówieśnikami. Niestety zdarza się, że zabawa kończy się nieszczęśliwym wypadkiem. W takich sytuacjach ubezpieczenie NNW pozwala rodzicom uniknąć dodatkowego stresu, jakim jest myślenie o kosztach leczenia swojego dziecka czy innych wydatkach związanych z powrotem do zdrowia.

null

Ubezpieczenie NNW w szkole i nie tylko

Z uwagi na rozpoczynający się rok szkolny razem z bezpieczny.pl przygotowaliśmy ofertę obejmującą nie tylko wypłatę świadczeń za procentowy uszczerbek na zdrowiu, ale także pokrywającą koszty leczenia oraz rehabilitacji. Co więcej nasze ubezpieczenie zapewnia ochronę nie tylko w szkole. Twoje dziecko będzie objęte polisą przez całą dobę w każdym miejscu na świecie.

Wiemy jak ważne dla rodzica jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego mamy dla Was coś jeszcze! 10% zniżki na ubezpieczenie NNW dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Skorzystaj z kodu zniżkowego 24551 podczas zakupu na bezpieczny.pl - ubezpieczenie roczne już od 28,8 zł!

Kup ubezpieczenie NNW online

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW razem z bezpieczny.pl i wczesnoszkolni.pl?

  1. Wysokie sumy ubezpieczeń!

  2. Elastyczne oferty zakresu ubezpieczenia NNW

  3. Opcja sportów bez dodatkowych opłat

  4. Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  5. Zasięg ubezpieczenia obejmuje cały świat przez cały rok!

  6. Dodatkowa zniżka w wysokości 10% z kodem promocyjnym 24551 przy zawieraniu ubezpieczenia online

  7. Szybki i prosty sposób zakupu ubezpieczenia przez Internet

  8. Cena rocznego ubezpieczenia NNW już od 28,8 zł a suma ubezpieczenia do 75000!

Z naszej specjalnej oferty zakupu ubezpieczenia na bezpieczny.pl mogą skorzystać zarówno rodzice, którzy chcą ubezpieczyć swoje dziecko, jak i nauczyciele chcący ubezpieczyć swoich uczniów!
Kup ubezpieczenie i skorzystaj z 10% zniżki z kodem promocyjnym: 24551


null

 


31 sierpnia 2018 Maciek

Zostaw Komentarz

Powiązane tematy