Banner

O nas

O nas

wczesnoszkolni.pl

Hejo! Bardzo gorąco witamy wszystkich, którzy zagościli na naszym blogu z inspiracjami dla nauczycieli – wczesnoszkolni.pl! Z powodu bardzo dużego zainteresowania naszą witryną i coraz częstszych pytań, kim jesteśmy, chcemy, abyście mogli nas bliżej poznać ?

Marta

Jestem wychowawcą klasy pierwszej w szkole podstawowej. Tak jak u większości z Was moje obowiązki związane z byciem nauczycielką nie kończą się po zakończeniu lekcji… Przygotowywanie prac plastycznych lub szukanie pomysłów na zajęcia, które mam przeprowadzić w szkole, to często mój drugi etat. Moja klasa składa się z 24 rozrabiaków i są to same 6-latki. Oprócz pracy w szkole, weekendami studiuję. Obecnie kończę magisterkę.

Maciek

Na co dzień zajmuje się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem grafiki DTP, administracją stron internetowych oraz ich kanałów w mediach społecznościowych, jestem również agentem ubezpieczeniowym. Wszystko to kryje się pod jednoosobową działalnością gospodarczą, którą prowadzę ?  Mogę jednak śmiało powiedzieć, że ostatnio moją pracę wykonuje w wolnej chwili – większość mojego czasu pochłaniają prace szeroko związane z blogowaniem, prowadzeniem strony oraz sklepu internetowego wczesnoszkolnych ?

Skąd pomysł na witrynę?

Tak naprawdę, strona wczesnoszkolni.pl powstała w wyniku chęci podzielenia się materiałami które mieliśmy zgromadzone na naszych komputerach ? Ponieważ Marta spędza dużo czasu na przeszukiwaniu internetu często spotyka jedynie zdjęcia gotowych prac plastycznych lub gier – aby mogły być one stworzone i wykorzystane przez dzieci konieczne są szablony które można w szybki sposób powielić dla wszystkich dzieci. Podczas pierwszych kilku miesięcy pracy (i wykorzystywania Maćka do robienia „gotowców”) Marta zgromadziła dużą ilość przydatnych pomysłów i inspiracji dla nauczycieli wczesnoszkolnych (i oczywiście dla przedszkolnych!). Postanowiliśmy wykupić domenę, hosting i stworzyć prostą stronę internetową na której opublikowaliśmy zebrane pomysły. Zainteresowanie stroną przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Każdego dnia odwiedza nas coraz więcej osób co jeszcze bardziej mobilizuje nas do tworzenia i publikowania kolejnych pomysłów! ?

Trochę „prywaty” ?

Od pewnego czasu prowadzimy również swój kanał na Instagramie. Wrzucamy tam informacje o nowych wpisach na blogu i zdjęcia z nieprzespanych nocy spędzonych nad projektowaniem szablonów. Możecie tam również podejrzeć jak wygląda nasze życie prywatne ? Zdjęcia które wrzucamy są oznaczone jako #wczesnoszkolni. Wszystkich serdecznie zapraszamy > klik ?

marta-i-maciek

Gorąco pozdrawiamy

Marta i Maciek
wczesnoszkolni.pl