Banner

Dyplom grzecznego dziecka

Dyplom grzecznego dziecka


Dyplom grzecznego dziecka

Przygotowałem kolejny szablon z okazji zbliżającego się Mikołaja :) Tym razem możecie podarować dzieciom (oczywiście tym, które na to zasłużyły :) ) "Dyplom grzecznego dziecka".

Przygotowałem dwie wersje. Pierwszą możecie wypisać własnoręcznie (do pobrania plik PDF) lub użyć programu Word do wpisania imienia dziecka :) W wersji do edytowania możecie użyć takiej samej czcionki, jak ta użyta do napisania głównego tekstu. Wybrana przeze mnie to Zora Prints. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Strona z użytą przez nas czcionką jest tutaj.

Dyplom Grzecznego Ucznia to forma docenienia i wyróżnienia w klasie tych najgrzeczniejszych dzieci.Dyplom grzecznego dziecka (PDF)
Dyplom grzecznego dziecka (Word)
Dyplom grzecznego dziecka (WORD 97-2003)

30 listopada 2016 Maciek 3 komentarze

Powiązane tematy

Komentarze

mes | 20 stycznia 2017 o 17:51 Odpowiedz
osoba, która wymyśliła tę akcję i panie nauczycielki, które będą ją stosować w swoich klasach mają poważne braki w wykształceniu pedagogicznym.
Lucyna | 04 grudnia 2016 o 16:36 Odpowiedz
Taki dyplom trzeba dać albo wszystkim dzieciom w klasie, albo nikomu. Nie wyobrażam sobie, że któreś dziecko mogłabym pominąć! Co miałoby decydować o wyborze tego najgrzeczniejszego? Jakie kryteria przyjąć? Dyplom sam w sobie fajny, dlatego u mnie w klasie dostaną go wszyscy.
Karolina | 01 grudnia 2016 o 07:47 Odpowiedz
Dziecko jest zawsze grzeczne, może się tylko niegrzecznie zachowywać. Bardzo słaba inicjatywa z tymi dyplomami. To nie kotek, który ma być grzeczny ani nakręcana zabawka. Zmieńcie to …naprawdę, bo jest mi trochę wstyd, że pedagodzy takie bzdurne dyplomy proponują….

Zostaw Komentarz