Banner

Specjalny pakiet Eduelo + wczesnoszkolni

Specjalny pakiet Eduelo + wczesnoszkolni


Specjalny pakiet Eduelo + wczesnoszkolni, tylko dla użytkowników wczesnoszkolni.pl!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam wyjątkowy pakiet, przygotowany wspólnie z Eduelo.pl.

Wszystkie szkoły, które zdecydują się na zakup Pakietu Premium Eduelo.pl, otrzymają:

  • Pakiet Premium Eduelo o okresie ważności przedłużonym promocyjnie o 2 miesiące (ze standardowych 12 do 14 miesięcy) umożliwiający dostęp do platformy Eduelo wszystkim nauczycielom i uczniom szkoły,
  • Dodatkowo gratis Pakiet Abonamentów o wartości 250 zł, dający dostęp dla 5 nauczycieli do nielimitowanego używania generatorów: "Kodowanie", "ja mam, kto ma?" i "bingo matematycznego" oraz 200 punktów na pobieranie pozostałych materiałów dla każdego z użytkowników.

Jeśli nie zdecydujesz się na zakup Pakietu Premium Eduelo, i tak korzystasz: po zarejestrowaniu szkoły w Eduelo, dla nauczycieli pełna funkcjonalność portalu jest dostępna zawsze za darmo, w ramach darmowego Konta Podstawowego.

Czym jest Eduelo?

Eduelo.pl to nowoczesna platforma edukacyjna, będąca idealnym wsparciem dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.
Na Eduelo.pl znajdziecie kilkadziesiąt tysięcy interaktywnych quizów dla klas 2-5 szkoły podstawowej oraz filmy edukacyjne do wykorzystania w szkole i w domu. Materiał jest w pełni zgodny z Podstawą Programową MEN.
Dokładny opis projektu Eduelo.pl znajdziecie na ich stronie - link :)

Co Eduelo daje uczniom?

Platforma daje uczniom możliwość powtórki materiału przerabianego na lekcjach. Zapewnia motywację poprzez system wierutalnych nagród, pojedynki na wiedzę z kolegami i koleżankami z klasy, a co miesiąc możliwość udziału w ogólnopolskich konkursach wiedzy i wygrania atrakcyjnych nagród rzeczowych. To wyjątkowe połączenie edukacji z elementami grywalizacji, które sprawia, że uczniowie chętnie angażują się w naukę i z przyjemnością do niej wracają.

Co Eduelo daje nauczycielom?

Nauczyciele mogą wykorzystać Eduelo do pracy z uczniami zarówno podczas lekcji, jak i jako atrakcyjną alternatywę tradycyjnych prac domowych lub powtórki i utrwalenia przez uczniów materiału. Mają również możliwość generowania interaktywnych testów dla uczniów w oparciu o materiał Eduelo.pl oraz monitorowania postępów i wyników uczniów osiąganych w testach od nauczyciela oraz w realizacji całego materiału edukacyjnego udostępnionego na platformie.

Szkoła w Eduelo

Szkoła w Eduelo może korzystać z darmowego Konta Podstawowego lub z płatnego Konta Premium.

W ramach darmowego Konta Podstawowego nauczyciele mają nieograniczony dostęp do całej platformy i możliwość wykorzystywania jej podczas zajęć lekcyjnych o dowolnej porze, przez 7 dni w tygodniu. Uczniowie mogą na swoich urządzeniach korzystać w dowolnym momencie z 25% zasobów platformy. Konto Premium daje uczniom możliwość skorzystania ze 100% zasobów platformy. Pełne porównanie funkcjonalności Konta Podstawowego i Premium znajdziesz tutaj: link

Zacznij korzystać z Eduelo ze swoimi uczniami już dziś!
Zarejestruj darmowe konto szkoły na Eduelo.pl z kodem promocyjnym WCZESNOSZKOLNI
i zyskaj 2 miesiące Pakietu Premium gratis!

undefined  Załóż darmowe konto szkoły w Eduelo.pl, wpisując kod promocyjny WCZESNOSZKOLNI
 undefined Rozdaj kod szkoły otrzymany w wiadomości e-mail od Eduelo innym nauczycielom ze swojej szkoły
 undefined Utwórz klasy i rozdaj uczniom dane dostępowe do Eduelo, aby wypróbować wszystkie funkcie programu Eduelo.
 undefined Jeśli zdecydujesz się na zakup Pakietu Premium Eduelo na 12 miesięcy, Twoja szkoła otrzyma gratis: dodatkowe 2 miesiące Pakietu Premium Eduelo oraz Pakiet Premium Wczesnoszkolni.pl.
Zakup Pakietu Premium nie jest obligatoryjny

Zarejestruj szkołę już teraz i zacznij korzystać z Eduelo

null26 marca 2019 wczesnoszkolni.pl Brak komentarzy

Powiązane tematy

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszą osobą, która zostawi komentarz!

Zostaw Komentarz