Świąteczne Inspiracje Wczesnoszkolne

pomysly-na-prace-swiateczne-dla-dzieci

Świąteczne Inspiracje

Jesteś jednym z wielu nauczycieli, który co roku staje przed zadaniem wymyślenia, jak będą wyglądały kolejne bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne dla dzieci.  Zapewne jak w większości szkół czeka Cie kiermasz świąteczny, na który chcesz przygotować kilka ciekawych prac ze swoimi dziećmi. Niejednokrotnie widziałaś ciekawy pomysł w Internecie, aczkolwiek wiesz, że dzieci nie są wstanie przygotować go samodzielnie od początku do końca.

Z tych właśnie powodów powstała  pierwsza gazetka wczesnoszkolnych!

Zamieściliśmy w  nich wiele pomysłów, które wpadły nam w oko. Niektóre przerobiliśmy, do niektórych zrobiliśmy tylko szablony. Do wszystkich zamieściliśmy sposób przygotowania.  Zawarte w gazetce warsztaty plastyczne dla dzieci pomogą im stworzyć cały świąteczny zestaw: Mikołaja, jego pomocników w postaci reniferów a nawet bałwanki czy gwiazdki. No i oczywiście choinki i kartki świąteczne! 🙂

Bożonarodzeniowe inspiracje

Dzięki pomysłom na bożonarodzeniowe prace plastyczne będzie można przyozdobić całą klasę naprawdę niewielkim kosztem. Uczniowie w ten sposób poczują, że także i oni przyczynili się do świątecznej atmosfery.

 

Napisane przez
Więcej od Marta

Czytanie ze zrozumieniem

Czytanie ze zrozumieniem to bardzo ważna umiejętność na wszystkich poziomach edukacji. Dzisiaj...
Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge