Świąteczne Inspiracje Wczesnoszkolne

pomysly-na-prace-swiateczne-dla-dzieci

Świąteczne Inspiracje

Jesteś jednym z wielu nauczycieli, który co roku staje przed zadaniem wymyślenia, jak będą wyglądały kolejne bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne dla dzieci.  Zapewne jak w większości szkół czeka Cie kiermasz świąteczny, na który chcesz przygotować kilka ciekawych prac ze swoimi dziećmi. Niejednokrotnie widziałaś ciekawy pomysł w Internecie, aczkolwiek wiesz, że dzieci nie są wstanie przygotować go samodzielnie od początku do końca.

Z tych właśnie powodów powstała  pierwsza gazetka wczesnoszkolnych!

Zamieściliśmy w  nich wiele pomysłów, które wpadły nam w oko. Niektóre przerobiliśmy, do niektórych zrobiliśmy tylko szablony. Do wszystkich zamieściliśmy sposób przygotowania.  Zawarte w gazetce warsztaty plastyczne dla dzieci pomogą im stworzyć cały świąteczny zestaw: Mikołaja, jego pomocników w postaci reniferów a nawet bałwanki czy gwiazdki. No i oczywiście choinki i kartki świąteczne! 🙂

Bożonarodzeniowe inspiracje

Dzięki pomysłom na bożonarodzeniowe prace plastyczne będzie można przyozdobić całą klasę naprawdę niewielkim kosztem. Uczniowie w ten sposób poczują, że także i oni przyczynili się do świątecznej atmosfery.

 

Napisane przez
Więcej od Marta

Jak szybko ocenić zachowanie dzieci?

Przed rozpoczęciem pracy w szkole długo zastanawiałam się, jak wprowadzić dyscyplinę w...
Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge