Dyplom grzecznego dziecka

dyplom-grzecznego-dziecka

Przygotowałem kolejny szablon z okazji zbliżającego się Mikołaja 🙂 Tym razem możecie podarować dzieciom (oczywiście tym, które na to zasłużyły 🙂 ) „Dyplom grzecznego dziecka”.

Przygotowałem dwie wersje. Pierwszą możecie wypisać własnoręcznie (do pobrania plik PDF) lub użyć programu Word do wpisania imienia dziecka 🙂 W wersji do edytowania możecie użyć takiej samej czcionki, jak ta użyta do napisania głównego tekstu. Wybrana przeze mnie to Zora Prints. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Strona z użytą przez nas czcionką jest tutaj.

Dyplom Grzecznego Ucznia to forma docenienia i wyróżnienia w klasie tych najgrzeczniejszych dzieci.

Pliki do pobrania

3 komentarze

  • Dziecko jest zawsze grzeczne, może się tylko niegrzecznie zachowywać. Bardzo słaba inicjatywa z tymi dyplomami. To nie kotek, który ma być grzeczny ani nakręcana zabawka. Zmieńcie to …naprawdę, bo jest mi trochę wstyd, że pedagodzy takie bzdurne dyplomy proponują….

  • Taki dyplom trzeba dać albo wszystkim dzieciom w klasie, albo nikomu. Nie wyobrażam sobie, że któreś dziecko mogłabym pominąć! Co miałoby decydować o wyborze tego najgrzeczniejszego? Jakie kryteria przyjąć? Dyplom sam w sobie fajny, dlatego u mnie w klasie dostaną go wszyscy.

  • osoba, która wymyśliła tę akcję i panie nauczycielki, które będą ją stosować w swoich klasach mają poważne braki w wykształceniu pedagogicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge