Konkurs „Inspiracje na wakacje” – Inspiracje Nauczanki

Interior.

Opis konkursu

Czy zdarzyło Wam się kiedyś wykorzystać nietypowo przedmioty z otoczenia i zrobić z nich pomoc dydaktyczną na Wasze zajęcia? Wykorzystaliście kiedyś zakrętki, patyczki po lodach, folię, piankę do golenia na Waszych lekcjach? Wiemy, że tak! Podzielcie się z nami Waszą inspiracją! Pod postem konkursowym wklejcie zdjęcie Waszej pomocy i napiszcie do czego została wykorzystana. 3 najlepsze prace otrzymają od nas roczną prenumeratę PREMIUM najnowszego magazynu „Inspiracje Nauczanki”. Inspirująco? Inspirująco!

Zapisz się do naszego Newslettera! 🙂

Przebieg konkursu

W komentarzach pod postem konkursowym należy umieścić zdjęcie swojej inspiracji. Post konkursowy zostanie umieszczony na tablicy strony wczesnoszkolni.pl w poniedziałek 15 czerwca 2016 roku. Wszystkich zainteresowanych prosimy o lajkowanie tych prac, które waszym zdaniem są najciekawsze. Nagrody zostaną przyznane między innymi na podstawie ilości zebranych lajków pod daną pracą konkursową. Nie będzie to jednak decydujący czynnik podczas przyznawania nagrody. Decydujący głos posiadają Organizatorzy konkursu.

Jako strona wczesnoszkolni.pl zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy pod postem konkursowym, które nie będą związane z konkursem – tak aby ułatwić głosowanie oraz nie zaburzać przebiegu całej zabawy.

Nagrody

Do wygrania są trzy roczne prenumeraty magazynu dla nauczycieli „Inspiracje Nauczanki”

Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzcy

Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej w dniu 27 czerwca 2016 roku. Nagrody otrzyma trzech uczestników którzy zdobyli największą ilość polubień pod komentarzem konkursowym  – do zwycięzców odezwiemy się na Facebooku.

W skrócie

  1. Zrób zdjęcie swojej inspiracji
  2. Dodaj zdjęcie pracy pod postem konkursowym
  3. Pochwal się znajomym swoim pomysłem
  4. Czekaj na informację o wygranej!

Organizatorzy konkursu

Agencja Pracy Twórczej Sp. z o. o.
ul. Żuławska 10
60-412 Poznań
KRS 0000470869, NIP 7773232650, REGON 302483298

AJAMA Maciej Bogacz
ul. Uniwersytecka 25/142
40-007 Katowice
email: kontakt@wczesnoszkolni.pl

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge